Soundtracking


Co sa skrývá pod tímto magickým slůvkem? Jde o pravidelná setkání českých a slovenských fanoušků filmového hudby. Od prvního soundtrackingu jsme již stihli vystřídat řadu lokací od někdejšího dealerova bowlingu, přes KC Zahradu, prostory Evangelicko-teologické fakulty až po kino Atlas na Florenci. Kromě probírání posledních novinek, poslechu rozličných vzácných kousků našich sbírek jsme měli příležitost seznámit se i s některými z předních českých skladatelů filmové hudby včetně Karla Svobody, Ondřeje Soukupa, Miloše Boka, Jana Jiráska a Aleše Březiny. Pod hlavičkou Soundtracking CD Clubu bylo dosud vydáno 14 releasů (pouze pro účastníky Soundtrackingů jako rozšíření hudebních obzorů) - od kompilací prezentujících tvorbu méně známých autorů (Joel McNeely, John Scott, Randy Newman, Craig Armstrong, Cliff Eidelman) i klasiků (Erich Wolfgang Korngold, Bernard Herrmann a Michael Kamen) byly pod touto hlavičkou rovněž vydány i původní tituly včetně rozšířených bootlegů Barbara Conana, Conana ničitele a výběr hudby z čínského televizního seriálu Opičí král. Vše podstatné o Soundtrackingu se dozvíte zde. O průběhu jednotlivých soundtrackingů vám pak více napoví jednotlivé reportáže či fotogalerie, které vás snad navnadí k rozšíření našich řad.... :)

  
Osazenstvo Soundtrackingů

Níže uvedené miniprofily (abecední pořadí) jsou miniprofilmy nejzávažnějších pacientů, jejichž filmová hudba je nevyhnutelně označena na celý život. Všichni jsou to velmi sympatičtí, laskaví a komunikativní mladíci/slečny, kterým můžete bez studu napsat autogram. Je docela možné, že jednoho dne budemít VELKOU cenu.

1.  Co teď děláš? Co chceš dělat, až vyrosteš? Co budeš chtít dělat / kým chceš být, až budeš starý/á a ošklivý/á?
2.  Co chceš jako správný soundtrackový fanatik vykřičet do celého světa?
3.  Které soundtracky pro tebe znamenají neodmyslitelnou součást pozemské existence?
4.  Se kterými skladateli by jsi rád zašel/zašla na kávu?
5.  Kde prezentuješ svoje individuum / soundtrackový web / vlastní sbírku soundtracků?
6.  Kde tě můžou kontaktovat tvoji fanouškové?
 

A-K  /  L-Z

 

 Advokát
 Václav Radechovský
 1970
 Nymburk
 1. "Přežívám a snažím se projektovat, pubertu už mám dávno za sebou a stojím na vlastních nohou."
 2. "Kdo o sobě tvrdí, že je sběratel a jede v MP3 a v jíných hnusech, tak ten je pouze příznivec (až na vyjímky). To je jako sbírat plakáty Piccasa a tvrdit o sobě jsem sběratel."
 3. Fools of Fortune, Beyond Rangoon, Gettysburg 2 CD, The 13th Warrior
 4. Hans Zimmer & Media Ventures, Trevor Jones, Randy Edelman, Jerry Goldstmith, James Horner
 5. -
 6. radechovsky@az-elektrostav.cz

 
 

 AGAMENON
 Jakub Kreutzer
 1981
 Brno
 1. "Studuju, získat invalidní důchod na lenost."
 2. "Že nejsme blázni."
 3. Falstaff, Dances With Wolves, Conan the Barbarian, Ben Hur
 4. Miklos Rozsa, Max Steiner, Angelo Francesco Lavagnino, Francesco de Masi, John Scott, Herman Beeftink, Akira Ifukube, Stelvio Cipriani, John Barry, Victor Young, John Carpenter
 5. Fandovská stránka filmové hudby
 6. jakub.kreutzer@seznam.cz

 
 

 Aman
 
 1958
 Praha
 1. "Poslouchat dobrou filmovou hudbu."
 2. "Správný soundtrack je takové "ultimum refugium". Když je nejhůř, dodá novou motivaci, pozvedne, naplní nitro blahem."
 3. Legensds of the Fall, Schindler´s List, Gladiator, Lord of the Rings, Ben Hur, Mission, Village, Eragon, Révolution Francaise, Passion of the Christ, Dances with Wolves a mnoho dalších...
 4. S každým autorem výše uvedných OST-ů.
 5. -
 6. aman58@seznam.cz

 
 

 Ant_Antony
 Olda Nussberger
 1980
 Praha
 1. "Jsem v pracovní permanenci coby zaměstnanec jedné firmy, DJ + moderátor v rádiu a sem tam nějaký ty bokovky... :o))) znáte to, spousta práce a málo času..."
 2. "Filmová hudba v sobě spojuje to nejlepší, co na tomhle světě lze slyšet... "
 3. The Rock, The Dark Knight, Armageddon (2CD Complete), The Crow, The Last Of The Mohicans... a stovky dalších...
 4. Hans Zimmer, Harry Gregson-Williams, Brian Tyler, John Powell, David Arnold
 5. (Un)Official Site / Rádio / DJ Company
 6. djweekender@seznam.cz, ICQ: 273356615

 
 

 Anthony
 Michael Přenosil
 1976
 Most
 1. "Učím na střední škole."
 2. "V rámci orchestrálních soundtracků poslouchám skoro vše, mimo tento žánr skoro nic. A soundtracky poslouchám vždy a všude: před spaním, po probuzení, v autě, u počítače, o přestávkách v práci, při nakupování...."
 3. J.Goldsmith, J.N.Howard, J.Horner, J.Williams, H.Zimmer, J.Powell, H.Shore, Ch.Young, R.Banos, F.Velazquez, P.Doyle, G.Delerue, B.Poledouris, A.Silvestri, D.Arnold, A.Desplat
 4. Hook, El Orfanato, Signs, Lord of the rings 1-3, Cutthroat island, Legends of the fall, Glory, Under fire, Basic instinct, Psycho, Lair, Village, Core, Godzilla, El laberinto del fauno, 13th warrior, Aliens
 5. -
 6. m.prenosil@centrum.cz, ICQ: 553509853

 
 

 ber-tram
 Dalibor Nový
 1977
 Kladno
 1. "Jsa konfrontován s životním poznáním, že srdce může toužit, kdežto rozum musí velet, obtěžkal jsem se jakýmsi vzděláním, propachtoval získanou kvalifikaci státní službě (skýtající obstojnou obživu), a zájem o hudbu a film (jimiž se dost dobře zaopatřit nelze aneb "mnoho povolaných - málo vyvolených") odsunul do hájemství koníčků."
 2. "Že filmová hudba může být srovnatelná řežba jako metal (alfa omega 10.-20. roku mého života), bluegrass (alfa omega 21.-26. roku mého života), akorát je nesrovnatelně variabilnější."
 3. Dost vyzývavé a nadsazené krédo...nicméně stěžejní díla kapacit Barry-Goldsmith-Morricone-Bernstein-Jarre-Williams by byla škoda nechat ležet ladem. Po sedmi letech doplňuji: Philippe Sarde, Frederic Talgorn, Ron Goodwin, John Scott, Jean-Claude Petit, Elliot Goldenthal, Bruce Broughton, Lee Holdridge, Debbie Wiseman, Mark McKenzie... I tito skladatelé okupují moji pozornost.
 4. Hlavně s těmi, kteří ji už popíjejí v kavárnách nebeských či pekelných. Po sedmi letech doplňuji: s žádnými, pár jsem jich potkal a byli vždycky obyčejnější než jejich hudba.
 5. -
 6. dalibor.novy@centrum.cz

 
 

 Berun
 Veronika Ĺ mídová
 19:)
 Praha
 1. "Pracuju, co jinýho :o( Cédéčka nejsou zadarmo a prachy na stomech nekvetou... No vzhledem k tomu, že už moc neporostu, začínám se připravovat na život českého důchodce, který nebude mít co do huby. Aspoň že hudba je potravou pro duši :o)"
 2. "Když už se u nás nahrává tolik filmové muziky, nezaškodilo by i její koncertní provedení naživo!"
 3. 1492, Amelie, Much Ado About Nothing, Les Rivieres Pourpres, Portrait of a Lady, LOTR, Piano, Englishman who went up the Hill..., The Last of the Mohican, The Rock, Legend of Bagger Vance
 4. Patrick Doyle, Wojciech Kilar, Michael Nyman, Rachel Portman, Trevor Jones, Hans Zimmer
 5. do budoucna možnááá něco bude
 6. s.i.t@atlas.cz

 
 

 BigDaddy
 KT32
 3.5.
 Bratislava
 1. "podstivo pracujem a platim dane"
 2. ""Don't drink and score!!!" (applies to composers who write bad scores :D)"
 3. Babylon 5 (all albums), Lord of the Rings FOTR CR, Inception, My Bloody Valentine, LOST (all albums), Hellraiser Chronicles, Conan The Barbarian, Bioshock 2, Daybreakers, Star Trek Generations, Star Trek III, Eraser, Walking with Dinosaurs/Beasts, The Edge, The Relic, Scream 1+2+3, Dances with Wolves, Raiders of the Lost Ark, Indiana Jones and the Temple of Doom, A.I., The Matrix Deluxe, Predator 1+2, Predators, AvP R, Under Fire, Batman, Tron Legacy, Aliens, ID4, Stargate, Jurassic Park III
 4. Michael Wandmacher, Christopher Franke
 5. -
 6. shockwave720@googlemail.com

 
 

 CROSS
 Tomáš Kříž
 1982
 Brno
 1. "Pracující, nestudující (..i když to je relativní...:) a když to jde tak na cestách.... Už notných pár let mám chvějivý pocit, že asi nikdy nevyrostu...tak uvidíme co bude potom...;)"
 2. "Nechápu lidi, kteří dokáží tuhle hudbu kritizovat, prestože z ní nikdy nic neslyšeli. A pak....Pak zaslechnou někde nějaký náznak a prohlasí....To je dobrý, co to je ????"
 3. Hook, Braveheart, Glory, The Thin Red Line, The Claim
 4. James Horner, Carter Burwell, Phillip Glass, James Newton Howard, Jerry Goldsmith, Thomas Newman, Michael Nyman, Chris Young
 5. webové stránky + seznam ost -neaktualizované- / Osobní web - foto
 6. tomcross@email.cz, ICQ: 239329329

 
 

 Dadel
 sivý čtverák
 1979
 ústí / Praha
 1. "Teraz (už) bohužel pracuju. Až vyrastu, budu chtít cestovat a pařit hry. A těším se na dobu, kdy (už) nebudu muset pracovat."
 2. "Písnička by neměla být sprosté slovo. Soundtracky tvoří pouze zlomek mé fonotéky a snažím se vybírat pouze ty, které se nějak liší od běžného hollywoodského soundtracku (to je něco jako běžný prací prášek). Rozhodně musí být zajímavý i na samostatný poslech."
 3. The Hours, Qatsi trilogie, Piano, Drowning by Numbers, Amélie, Fight Club, 2046, Chicago, Requiem For A Dream, Whale Rider, Black Hawk Down, Fountain
 4. Kávu nepiji. Ale na čaj bych si zašel s Nymanem, Glassem, Tiersenem a Lisou Gerrard
 5. -
 6. viz můj CSFD profil

 
 

 Dan9K
 Daniel Patras
 1989
 Praha
 1. "Studuji, nějakou dobu ještě snad studovat budu a jestli to všechno přežiji, tak pak zjistím, že mi studia nebyla na nic a já vlastně nemám co na práci."
 2. "Nic mě nenapadá."
 3. Existenci bych si dovedl představit bez kteréhokoliv, ale dobrá, má to být TOP, že? :) Conan the Barbarian, Planet of the Apes, Omen 1-2
 4. Já bych si s nimi neměl co říct :-), ale určitě bych chtěl poznat Musorgského, ale ten kávu taky nerad :-)
 5. -
 6. Dan9K@seznam.cz, ICQ: 247-151-626

 
 

 Darabont
 Peter Schneider
 1986
 Zvolen / Wien
 1. "Študujem vo Viedni, takže mám dobrý prístup k novým soundtrackom:-) Dúfam, že už nebudem rásť. Starým a škaredým sa cítim už teraz. PS po 12 rokoch (2017) - Žijem vo Viedni a vďaka tomu som mal možnosť stretnúť sa s J.Hornerom a prehodiť s ním 2-3 súvislé vety. To je už iné kafe:)"
 2. "Nechápem ľudí ktorí do seba hustia napr. Superstar len preto, že to je nové, že je to počúva každý ťulpas, že nám to hovorí reklama a pod. aj keď kvalita a neskoršia hodnota týchto "diel" sa rovná nule. Soundtracky a všetko s tým spojené mám rád aj preto, že som nonkonformista a dlabem na KONZUMNÝ spôsob počúvania hudby !!! PS po 12 rokoch (2017) - Digitálny strih, temptrack, marketingové komisie, orientácia štúdií na tínedžerov, skracovanie času na postprodukciu a skladateľské tími postupne zabíjajú všetko čo ma pritiahlo k filmovej hudbe. Že dobrá filmová hudba ešte vzniká, ale treba ju hľadať? Mňa sem dostal Jurský Park a nie nejaká obskúrna španielska tv produkcia, o ktorej nevie nikto mimo zeme jej vzniku."
 3. Schindler's List, Chinatown (Complete), Swept from the Sea, Glory, Conan the Barbarian, To Kill a Mockingbird, Die Hard, Cell, Core, Predator, Shawshank Redemption, Luzhin Defence, Signs, Carlito's Way, Gods of Egypt, Atonement, Untouchables, Black Stallion Returns, F.I.S.T., Narrow Margin, Anthony and Cleopatra, Godzilla 1998, Fragiles, Black Dahlia, Conspiracy Theory, Cider House Rules, Inside Man, Sommersby, Hours, Last of the Mohicans(iba Jones), Finding Neverland, North by Northwest, El Cid, Star Trek VI., War for the Planet of the Apes, Sphere, On the Beach, In Search of Peace, 10 Cloverfield Lane, A Million Ways to Die in the West, Awakenings, Punisher, A Bridge too Far, Blow Out, Wild Bunch, Where Eagles Dare, Lawrence of Arabia, Mountain Men, Lifeforce, Spartacus, Tess, Taking of Pelham 1-2-3, Bullitt, Marathon Man ...
 4. J.Williams, J.Goldsmith, J.Barry, J.Horner, B.Poledouris, E.Bernstein, M.Kamen, H.Shore, Ch.Young, A.Silvestri, T. Newman, A.Desplat, J.N.Howard, P.Doyle, M.Beltrami, D.Marianelli, E.Morricone, G.Delerue, B.Conti, B.Broughton, J.Scott, D.Arnold, R.Banos, M.Isham, C.Burwell, R.Portman, T.Blanchard, D.Elfman, P.Glass, T.Jones, J.A.P.Kaczmarek, B.Herrmann, M.Rózsa, Z.Liška, L.Fišer, C.Eidelman, M.Giacchino, E.Goldenthal, Ch.Gordon, L.Holdridge, B.McCreary, M.McKenzie, J.McNeely, R.Newman, C.Siliotto, J.Addison, P.Donaggio, J.Fielding, R.Goodwin, M.Jarre, M.Legrand, H.Mancini, A.North, P.Sarde, D.Shire, L.Schifrin, M.Small...
 5. -
 6. schneiderp@pobox.sk

 
 

 darkarid
 Pavel Sucharda
 1982
 Varnsdorf/Plzeň/Praha
 1. "Momentálně studuju na Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Studium mě vyčerpává, ničí fyzicky i duševně, ale přesto docela baví... Až skončím, chtěl bych si najít takovou práci, která by mě bavila, a díky které by večere v restauraci nebyla finanční nadstandard a koupě soundtracku luxusem. Až se stanu starým a škaredým, především bych se o tom nechtěl dozvědět..."
 2. "Se soundtracky je to jak se ženami - nejsou tu proto, abychom jim rozuměli, ale abychom je milovali."
 3. Antony and Cleopatra (John Scott), Big Fish (Danny Elfman), Little Princess (Patrick Doyle), Green Mile (Thomas Newman), Schindler's List (John Williams)
 4. Jerry Goldsmith, Danny Elfmann , Hans Zimmer, James Newton Howard, Alan Silvestri, Stéphane Picq & Pierre Esteve, John Powell, Hajime Mizoguchi... je jich hrozně moc, se VĹ EMI!
 5. http://darkarid.ufouni.cz/
 6. pavliczech@cbox.cz, ICQ: 213343147

 
 

 Dealer
 Milan
 
 Praha
 1. "Když zjistíte, že jste se narodil ve století, kde spolu lidé hovoří jako v době hliněných destiček, musíte se s tím holt smířit a k poslechu dobrého soundtracku si ještě otevřít třeba Château Margaux 1er Cru Classé 1981 nebo Château Cheval Blanc 1999 a pozvat si nějakého blba na večeři :)"
 2. ""digital download" je chyba pokud není dostupný v TOP kvalitě."
 3. Blade Runner, Sunshine, Fountain, Conan The Barbarian, Bourne Trilogy, Revolver, Crimson Tide, Sahara, Priest, Tron Legacy
 4. Zdeněk Liška
 5. -
 6. -

 
 

 DoctorSmis
 Michal Sejk
 1984
 Praha
 1. "Prave ted studuju CZU. Az budu starej tak budu koukat na filmy, poslouchat filmovou hudbu a ...."
 2. "Nedokazu si prestavit svou existenci bez filmove hudby:)"
 3. Jurrasic Park, E.T., Thin Red Line, Unbreakable, Ghost and Darkness, Predator, Paycheck, Bourne Supremacy, Cutthroat Island
 4. John Powell, John Williams, Jerry Goldsmith, James Newton Howard, Hans Zimmer, Brian Tyler, Patrick Doyle
 5. -
 6. m.sejk@seznam.cz, ICQ: 233-265-638

 
 

 Dragon
 Dragon
 1979
 Praha
 1. "Teraz zrovna pisu svuj profil :) - Jinak chci pracovat a setrit penize, za ktery muzu cestovat..."
 2. "Hudba je krasna vec, ale zivot neni jen o hudbe."
 3. Bladerunner, 1492, Himalaya, Baraka, Back To The Future
 4. Vangelis, G. Revell, A. Silvestri, A. Badalamenti a B. Coulais
 5. -
 6. dragon@rulez.cz, ICQ: 238217711

 
 

 E-Wan
 Robert Richter
 1975
 Jablonec nad Nisou
 1. "Momentálně pilně pracuji, abych vydělal co nejvíce peněz na další soundtracky. Doufám, že už dál neporostu :) Až budu starý, tak si chci v klidu užívat důchodu a poslouchat všechny ty soundtracky, které za celý svůj život nasbírám."
 2. "Ještě aspoň jednou v životě bych chtěl navštívit koncert filmové hudby! Je to fantastický zážitek!"
 3. The Star Wars Trilogy SE, Star Trek: TMP, El Cid, Vertigo, E.T. The Extra Terrestrial, Ben-Hur, Hook, Alien, Schindler's List, Psycho, Close Encounters, Il buono, il bruto, il cattivo, Marco Polo, The Omen, Jaws
 4. John Williams, Jerry Goldsmith, Bernard Herrmann, Miklós Rózsa, Ennio Morricone, Elliot Goldenthal,
Roque Baños, Basil Poledouris, James Newton Howard, Erich Wolfgang Korngold, Alex North
 5. Hudba ze Star Wars / SoundtraCon
 6. e-wan@cswu.cz

 
 

 Fighter
 Michal Ulvr
 1983
 Desná v Jizerských horách
 1. "Tak jsem konecne (uspesne) dostudoval a ted uz chci jen vydelavat, abych mel z ceho kupovat dalsi a dalsi soundtracky :-)"
 2. "Bez filmove hudby si uz zivot neumim predstavit. Dokaze vyjadrit veci, ktere slovy vyjadrit nejdou, proto je tak uzasna."
 3. The Time Machine, The Last of the Mohicans, The Good the Bad and the Ugly, Conan the Barbarian,The Karate Kid, Mists of Avalon, L'Expedition of Jules Verne
 4. Basil Poledouris, Alan Silvestri, Ennio Morricone, Craig Armstrong, Jerry Goldsmith, Bill Conti, Victor Young, John Scott, Lee Holdridge
 5. Bill Conti's Fan Web / Web Victora Younga
 6. michal.ulvr@centrum.cz, ICQ: 313042672

 
 

 Frazer
 Artur Frazer
 1976
 Praha
 1. "Studuju."
 2. -
 3. La Piovra, Marco Polo, Chinatown, Dedicato al mare Egeo, Immoralita, Chi l ha vista morire?, Fahrenheit 451
 4. -
 5. -
 6. lad.ja@seznam.cz

 
 

 Frufru/Petfruf
 Petra Přidalová
 1986
 Hořovice/Brno
 1. -
 2. -
 3. Barbar Conan, Misie, Profesionál, Marco Polo, Magická hlubina, Fountain, Portrait of Lady, Medicine Man, LOTR, Nightmare Before Christmas, Valerie a týden divů, Star Trek I., Dark Crystal, The Neverending Story, Pride & Prejudice, Sunshine, Book of Stars
 4. Goldsmith, Morricone, Poledouris, Fišer, Marianelli, Kilar, Mansell, J.Williams, Cosma, ...
 5. -
 6. petfruf@gmail.com, ICQ: 402 991 429

 
 

 FUXOFT
 
 1968
 Praha
 1. -
 2. -
 3. E.T.- The Extra Terrestrial, Conan the Barbarian, Hook, Nightmare Before Christmas, Empire of the Sun
 4. John Williams, Hans Zimmer, Jerry Goldsmith, James Horner, John Debney
 5. homepage
 6. fuxoft@terminal.cz, ICQ: 2745855

 
 

 Geoffrey
 Tomáš Vlček
 1981
 Litoměřice
 1. "Dostudoval jsem."
 2. "Hudby je všude plno a poslouchat ji není totéž, co naslouchat. Proto naslouchejme."
 3. Sympathy for Lady Vengeance, 2046, The Royal tenenbaums, Neverending Story, Edward Scissorhands, The Portrait of a Lady, Perfume: Story of a murderer, Le Professionnel, Love Themes (Ennio Morricone), 30 ans de Musique de Film (Delerue, Lai), Great Expectations, Va, vis et deviens
 4. Georges Delerue, Ennio Morricone, Armand Amar, Wojciech Kilar, Francis Lai, Michael Nyman, Joe Hisaishi, Danny Elfman, Elliot Goldenthal, Patrick Doyle, Mark Mothersbaugh, Jo Yeong-wook, Shigeru Umebayashi
 5. -
 6. geoffy@seznam.cz, ICQ: 118578859

 
 

 Gimli
 František Zedek
 1982
 Brno
 1. "Evoluční biolog. Až zestárnu, chci být spokojený bohatý důchodce."
 2. "Filmová hudbe je tvrdá droga. Párkrát to zkusíš a pravděpodobně už tě nikdy nikdo nedostane ze závislosti."
 3. Ben-Hur, Star Wars Trilogy, Marco Polo, Conan the Barbarian, Signs, The Lord of the Rings Trilogy, Sphere
 4. Miklós Rózsa, John Williams, Ennio Morricone, Basil Poledouris, James Newton Howard, Elliot Goldenthal
 5. -
 6. fzedek@gmail.com

 
 

 Han
 Jan Černý
 1978
 Praha
 1. "Momentálně se snažím nezbláznit z nedostatku času."
 2. "Při poslechu filmové hudby se nejlépe odreaguji"
 3. Gladiátor 2CD, Armageddon 2CD , The Time Machine, Blade Runner, Dragonheart, trilogy The Bourne
 4. Hans Zimmer, Vangelis, Brian Tyler, Klaus Badelt, John Powell
 5. -
 6. hansolo@bon.cz

 
 

 Hony
 Jan Joska Hintnaus
 1983
 Ždírec nad Doubravou
 1. "V současné době bych se měl nacházet v Olomouci, kde studuju, a všichni věří, že ze mě bude historik. Nejradši bych ale byl dirigentem, mám totiž rád, když mě lidi musí poslouchat."
 2. "Filmová hudba je žánr, který většina lidí nechce, nebo neumí poslouchat, v horším případě vůbec neví, že je. Největší chybou, které se lze dopustit, je považovat ji nedůstojnou samostatného poslechu."
 3. Conan the Barbarian, Bless the Child, Voices of Light (La Passion de Jeanne d'Arc), Matrix trilogie, Cell
 4. Basil Poledouris, Jerry Goldsmith, Wojciech Kilar, Christopher Young, Philip Glass
 5. -
 6. ICQ: 179711111

 
 

 Houser
 Luboš Skala
 1987
 Praha
 1. "Studuju na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením(operní krákání )..:) .Za rok už ale bude všechno jinak,takže potom sem zase písnu,co momentálně dělám :)...to bude asi tak všechno :)"
 2. "SEM správnýý soundtrackovýý fanatiiiiik ....:)"
 3. Revenge of the Sith,Gladiator,The Omen,Schindler's List,Jurassic Park,Munich,25th Hour ...
 4. John Williams,Jerry Goldsmith,Hans Zimmer,Ennio Morricone,James Newton Howard.....pánové,beru Vás všechny !!:)
 5. -
 6. SkalaLubos@seznam.cz, ICQ: 205099603

 
 

 IRONWILL
 Jakub Geltner
 1981
 
 1. ".:iluze:."
 2. "Právě my můžeme být hrdí na to, že posloucháme hudbu, která spojuje všechny ostatní hudební žánry do jednoho celku a tím se stává tou nejkomplexnější a nejpocitovější součástí hudebního průmyslu vůbec."
 3. Braveheart, The Mission, Krull, Glory, Conan the Barbarian, The Omen
 4. James Horner, Ennio Morricone, Media Ventures, Carter Burwell, Basil Poledouris
 5. -
 6. ironwill@atlas.cz, ICQ: 113275249

 
 

 Janchor
 Luke Grygar
 1982
 Praha
 1. "Muziku, muziku, filmy."
 2. "Kolik hudebních stylů vyznáváš, tolikrát jsi soundtrackofilem..."
 3. Return of The Jedi, Escape From New York (expanded), Lord Of The Rings, Blade Runner, Star Trek II: The Wrath Of Khan
 4. John Williams, John Carpenter, Philip Glass, Ennio Morricone, Howard Shore
 5. homepage
 6. janchor@davidbowie.com , ICQ: 82929999

 
 

 Jantar30
 Jaromír Jachimstál
 1977
 Děčín
 1. "Nestuduju a sem rád pracuji ale nejsem rád.Už jsem vyrostl a nic moc.Nebudu vycházet z domu ani na krok."
 2. "Nejsme divní ani 4% ale vy ostatní byste se měli nad sebou zamyslet a to teť hned nebo bude pozdě."
 3. Conan the Barbarian,Blade Runner,Gladiator,Dragonheart,Crimson Tide,Thin Red Line,Time Machine,Mission,Eragon,Stargate,Jurassic Park,Superman,Raiders of the Lost Ark
 4. Hans Zimmer,John Williams, James Newton-Howard, James Horner,Basil Poledouris,Ennio Morricone
 5. -
 6. 0164284201@karneval.cz

 
 

 jhershaw
 Michal Schöngut
 1983
 Litvínov / Praha / Hradec Král
 1. "Zatím studuji a ještě nějakou dobu studovat budu. Poté bych měl nejspíš pracovat. A pak se uvidí, pokud se toho ještě dožiju."
 2. "Na světě je spousta druhů hudby, a dobré hudby. A tak by příznivci "normální hudby" a soudtracků sebou neměli vzájemně opovrhovat, ale snažit se poznávat nové (to, co zaujalo druhé)."
 3. 1492: Conquest of Paradise, Blade Runner, Conan the Barbarian, Braveheart, The Thin Red Line, Gladiator, The Lord of the Rings trilogy
 4. Vangelis, Hans Zimmer, Joe Hisaishi, Basil Poledouris
 5. -
 6. Jhershaw@email.cz, ICQ: 151974836

 
 

 Kalidor
 Rudolf Kučera
 1979
 Brno / Chvalčov
 1. "Pracuji jako radiologický asistent, ale mým snem je živit se hudbou."
 2. "Filmová hudba existuje aby dodala obrazovému vjemu vjem hudební. Vyjadřuje romantiku, vášeň, zklamání, strach, hrůzu, melancholii, úzkost, velkolepost, akčnost, drama, hravost, komičnost..... a to je to co mě na ní tak přitahuje."
 3. La Piovra, Red Sonja, Chaplin, Leon, Le Jouet, Passion (P.Gabriel), Long Walk Home, Crash (M.Isham), March of the Penguins (A.Wurman), Perfume : The Story of Murderer, Tron - Legacy, W.E. (Korzeniowski).
 4. Ennio Morricone, Vladimir Cosma, Basil Poledouris, Francis Lai, Peter Gabriel, Zdeněk Liška, Luboš Fišer, Wojciech Kilar, Yoko Kanno, Jerry Goldsmith, Abel Korzeniowski.
 5. -
 6. rudakucera@seznam.cz

 
 

 KevSpa
 Kateřina Grosmanová
 1980
 Praha
 1. "Pracuji tolik, až mi jde hlava kolem a peníze pořád žádný."
 2. "Nechápu, proč tak málo žen poslouchá filmovou hudbu!"
 3. The Rock, The Prince of Egypt, Titanic, The Nightmare Before Christmas, Con Air
 4. Hans Zimmer a Media Ventures, James Horner, Danny Elfman, John Williams, Thomas Newman
 5. -
 6. katejbgrosman@volny.cz

 
 

 Kimble
 Matouš Erban
 1992
 Ústí nad Labem
 1. -
 2. -
 3. C'era una volta il West
 4. Ennio Morricone, Hans Zimmer, Alexandre Desplat
 5. -
 6. MatousErban@seznam.cz, ICQ: 3576663120

 
  A-K /  L-Z

Copyright (c) 2002-2022 Martin Pomothy, programování Pavol Daniš, správce webu Michal "Fighter" Ulvr

TOPlist