Soundtracking 3 / Apríl 2001

 

Vášnivé updatovanie tabuliek OSTwebu (zľava SHD, pepak, Palto, Lokutus, v pozadí vľavo hore Advokát).

 

Gimli a rrichter (z prava) na nákupne v dealerovom kufríku.

 

Advokát zveruje do rúk "dý-džeja" dealera svoje súťažné ukážky (naľavo si všimnite troch dekoračných zázrakov na hádzanie šípok).

 

dealer: "Ty si nezaplatil účastnícky poplatok - dostaneš na holú!"

 

Slovenský Palto bol práve ovenčený jednou z "post-súťažných" cien.

 
Prvý účastník Soundtrackingu, zastupujúci nežné pohlavie - Kateřina Grosmanová (KevSpa) - si v spoločnosti Lokutusa a Advokáta balí napožičiavané soundtracky.
„Kto neskoro chodí, tak sa z hory ozýva.“  O opodstatnenosti významu tejto úchylnej repliky som sa presvedčil na vlastnej koži, keď som po nehoráznych flámových orgiách a slabých troch hodinách spánku dorazil s 90 minútovým oneskorením na Soundtracking č.3. Z pôvodného „o desiatej som tam ako na koni“ sa stalo „o pol dvanástej som tam aj s opicou“, a tak moja maličkosť prišla o tie úchvatné (a nesmierne zábavné) momenty, kedy sa na dotyčné miesto začali dostavovať vystrašené a na smrť šokované nováčikovské jahniatka. Áno, za ten čas od decembra sa nazbieralo hneď niekoľko nových odvážlivcov, ktorí po dlhom presviedčaní podľahli zvodnému kúzlu našej sekty a prijali pozvanie na našu ďalšiu krvilačnú seansu. A hoci niekoľko veteránov tentoraz chýbalo, vďaka účasti spomínaných zelenáčov sme opäť trhli účastnícky rekord! Keď nepočítam tých, ktorí robili istým soundtrackovým jedincom nesoundtrackový kamarátsky sprievod, náš počet sa oproti tomu minule zvýšil o celých neuveriteľných tri kusy!
 

Tučný obedík okorenený tónmy filmovej hudby - okamihy, na aké sa nezabúda (stevend, Advokát).

 
A na ktorých bázach sa naším aprílovým orgiám dostalo nových, dovtedy nepoznaných dimenzií? Tak v prvom rade to bola úžasná autodráha a zopár tých smiešnych príslušenstiev na hádzanie šípok, ktoré sa vďaka neuveriteľným aranžérskym aktivitám pána domáceho – dealera - stali plnohodnotnými rekvizitami nášho celodenného dejiska. Že nikto z nás žiaden z týchto úžasných vylepšovákov nepoctil svojou náklonnosťou, je myslím nepodstatné. Druhým najväčším upgradom Soundtrackingu č.3 boli dve spoločenské záležitosti – „luxusný obed“ a „hokej“. Tým obedom myslím pohodlné napchávanie sa v epicentre tónov filmovej hudby, ktoré nejednému z nás privodilo dovtedy nepoznané gastro - orgazmové stavy. Jediné čo stačilo pri pocitoch hladu spraviť, bolo povedať barmanovi číslo pizze a tá bola dotyčnému do pol hodinky naservírovaná rovno pred jeho hladnú tlamu. Skrátka luxus epických rozmerov, siahajúcich do emocionálnych výšin toho najlepšieho od pána Williamsa! Spomínaný „hokej“ bol takisto veľmi zaujímavou kultúrnou vložkou, ktorá neverných soundtrackárov (fuj, hanba im!) odlákala od dealerovej aparatúry a vzácnych debát a prinútila ich pozerať ďalšie z milióna krkolomných športových podujatí. Túto hŕstku zradcov som bol napokon prinútený  rozohnať s bičom a letlampou v rukách ja sám - a to kvôli tradičnej, nevyhnutnej, neodmysliteľnej a časovo neodkladnej super extra gruppen foto (na ktorej mám nakoniec urezanú polku môjho zvodného tela!).
 

Nedočkavý TToper si robí prehľad v súťažných CD.

 
A čo bolo tou ÚPLNE najväčšou zmenou oproti predchádzajúcim zrazom? Bola ňou súťaž a všetok ten hysterický ošiaľ okolo nej. Žiadny Fuxoft, púšťajúci svoje nabúchané a relatívne ľahké ukážky sa nekonal. Tentoraz naše prdele spoznali pravý stredovek (a to nielen vďaka tej mojej letlampe)! Súťažilo sa totiž štýlom „každý pustí tri ukážky podľa vlastného výberu“ a keďže každý chcel každého v prvom rade poriadne napáliť, vyrukoval s ukážkami, pri ktorých sa usmievavé a do ružova zafarbené tváre tých ostatných začali meniť na tváre žltačkových pacientov pri výkone veľkej potreby. Nakoniec to ale všetko dopadlo tak ako sa patrí - všetci sa obišli bez väčších zranení a výhercom sa stal Lokutus. Za zmienku stojí snáď ešte aj zábavná post súťažná extravagantná šou dealera, ktorý pod svojím prísnym dohľadom rozdával nerozobrané ceny (rozumej sračky, o ktoré pri hlavnom oceňovaní neprejavil nikto ani najmenší záujem). Ten, kto si tieto perly vyslúžil, si ich vyslúžil na základe najhlbších a najvzácnejších znalostí z problematiky zložitých teórií filmovej hudby. Zúčastnení by vám o tom mohli rozprávať...

 


 
navrchu: dealer
horná rada: KevSpa, S.H.D., Ant_Antony, Frazer, IRONWILL, Gimli, Thomas, zkapa, CROSS, Advokát,
cityman, Standa, zitg, Palto, Fuxoft, Lokutus, Woodstock, Janchor, MPEGyna

spodná rada: Steve, rrichter, YaroslaF, TToper, Radek, ubik, VanTom
naspodu: POMO
 

 
Ups! A takmer som zabudol na jednu veľmi dôležitú vec! Aprílový Soundtracking č.3 sa stal prelomovou historickou udalosťou! Svojou účasťou ho totiž po prvý raz poctila soundtrackárka - žena z mäsa a kostí. Mocné sily nášho klanu skrátka zasahujú do všetkých pohlavných dimenzií a otvárajú nám tak aj nové (nesoundtrackové) perspektívy. Môžu si tie naše samotárske duše oddaných soundtrackárov priať niečo viac?

 


Text a fotografie Copyright (c) 2001 Martin Pomothy